Babicovy Dobroty

Kuchařský světoběžník Jiří Babica zakotvil v České republice, aby každou sobotu na televizních obrazovkách (TN Nova) ve svém pořadu Babicovy dobroty ukázal, co se všechno naučil. Jirka Babica si do svého pořadu vždy pozve osoby, které nejprve předvedou svůj recept, než se ukáže hlavní postava Babicových dobrot.

Reklama:

Jirka Babica

Jiřímu Babicovi je osmačtyřicet let. Pražský rodák už toho má ale za sebou více, než běžný smrtelník. V Babicových dobrotách pak všem ukazuje, co se ve světě naučil. Nejprve si do studia někoho pozve, nechá se inspirovat, než převezme taktovku on.

Kuchařský světoběžník

A popravdě – lidem má co ukazovat. V pořadu Babicovy dobroty sice používá své obrovské zkušenosti, ale snaží se ukázat lidem, jak ty nejlepší pokrmy připravit co nejjednodušeji. Kromě Antarktidy už Jura Babica vařil všude, kde mohl. V Babicových dobrotách tak ukazuje, jaké recepty se naučil například na Havaji, v Indonésii, Japonsku, Španělsku, Austrálii, JAR či v Karibiku. Jak sám Babica uvádí, nejradši má cestování a s tím spojené předávání kuchařských dovedností. Ty teď ukazuje na Nově v Babicových dobrotách či na webu www.babicovydobroty.cz.

Reklama: